Apie mus

2008 m. liepos 26 d. kelyje Kaunas - Marijampolė - Suvalkai  įsikūrė  "Zooparkas". Pirmasis zoologijos sodo gyvūnas buvo džiunglių karalius- Liūtas. Kiek vėliau, vienas po kito parke apsigyveno egzotiniai gyvūnai iš įvairių pasaulio kraštų: guanakai, tigrai, zebrai, vilkai, alpakos, lamos ir dar daug kitų. Tarp daugybės žinduolių eksponuojami ir paukščiai: stručiai, povai,  balandžiai, papūgos.  Bendradarbiaujame su kitais užsienio zoologijos sodais, todėl kasmet mūsų gyvūnų gretos didėja. Šiuo metu mūsų zoologijos sode yra virš 40 egzotinių ir naminių gyvūnų rūšių. 

Kiekvienais metais iš surinktų lėšų stengiamės vis labiau gerinti aptvarus gyvūnams, jų gyvenimo sąlygas, nes mums labai svarbu, jog mūsų mylimi gyvūnai gyventų patogioje,  tvarkingoje ir gražioje aplinkoje. Taip pat itin svarbu, kad atvykę lankytojai ne tik smagiai, bet ir turiningai praleistų laiką, todėl prie kiekvienos rūšies gyvūnų rasite informacines lenteles, kuriose sudėta pati svarbiausia informacija. Mažųjų dėmesiui prikaustyti informacinėse lentelėse sukurta skiltis " Ar žinojai?". Joje rasite pačius netikėčiausius ir įsimintiniausius faktus. Mažiesiems parko lankytojams įrengta žaidimų aikštelė. Už papildomą mokestį vaikai joje dūkti galės neribotą laiką. Be to žaidimų aikštelės teritorijoje yra įrengti kupolai vaikų šventėms rengti. Kiekvienais metais zoologijos sode vyksta šventės su gausybe pramogų, tokių kaip: putų šou,  gyva muzika, piešimas ant veidukų, animatoriai ir kita. 

Beveik visus sodo atnaujinimo, plėtros ir priežiūros  darbus atliekame patys, todėl mums labai svarbus jūsų palaikymas, gražūs žodžiai bei pastabos ir komentarai.

Linkėjimai, 

Zooparko komanda