Žaidimų aikštelė 

Linksmai praleisti laiką žaidimų aikštelėje galės ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. Žaidimų aikštelės plotas yra net 1500 kv. m.  Čia rasite didelius batutus, važiuojantį traukinuką, arkliukų karuselę, mašinėles ir kitas pramogas. Tėveliai galės mėgautis nepaprastu 5D kinu bei išbandyti save šaudykloje. Kiekvienais metais stengiamės atnaujinti ir papildyti žaidimų aikštelę naujomis pramogomis, kad net ir sugrįžtantys nenuobodžiautų.

Vaikų šventės

Ar kada svajojote apie šventę gyvūnų apsuptyje? kur šalia raumoja liūtas, gali pamatyti daugybę neregėtų gyvūnų ir kai kuriuos iš jų net pamaitinti? Visa tai įmanoma mūsų zoologijos sode.

Vaikų šventėms žaidimų aikštelėje yra pastatyti kupolai, kuriuose susėsti gali apie 20 žmonių. Jūsų vaikų gimtadieniai ar krikštynos taps neužmirštama švente jūsų mažiesiems, nes jie galės dūkti itin didelėje žaidimų aikštelėje, susipažinti su retomis gyvūnų rūšimis ir sužinoti daug neįtikėtinų faktų apie gyvūnus. Iš anksto susitarus jūsų vaikučius gali nustebinti animatorius, vkuris  paruoš daug linksmų žaidimų ir dovanėlę jūsų mažyliui.

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijų kreiptis tel.:

+37067146752

Pamaitink gyvūnus

Atvykę pamatyti gyvūnus galite juos nustebinti skaniomis lauktuvėmis. Maitinti galima tik kanopinius gyvūnus: avis, ožkas, lamas, alpakas, danielius ir kitus. Maisto įsigyti galite zoologijos sodo kasoje arba atsivežti patys.  Rekomenduojamas maistas gyvūnams: 


  • Morkos, kukurūzai, moliūgai, cukinijos
  • Lapinės daržovės ( kopūstai,salotos, brokoliai, špinatai)
  • Grūdai
  • Obuoliai

                                 MAITINTI GALIMA TIK KANOPINIUS GYVŪNUS